16 Eylül 2015

S.S.S.

  • Düzenlediğiniz etkinlikler ne kadar sürüyor ?

  Etkinliklerimiz  ortalama 3 saat bulmaca, eğlenceli görevler ve akıllı telefon kullanmayı gerektiren zamana karşı yarıştan oluşur. Sizin için 2 saatten 48 saate kadar özelleştirilmiş Hazine Avı etkinlikleri oluşturabiliriz. Özel oyun istekleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Gerçekten eğlenceli mi?

  Evet ! Tüm etkinliklerimiz eğlence garantilidir. Her etkinliğimiz müşteriye göre özelleştirilebilir şekilde yazılır,  bu nedenle sonuç nettir. Biz sizin için eğlencenin ne olduğunu yaptığımız toplantılarda analiz ediyor ve tüm isteklerinizi oyunun içine entegre ediyoruz.

  • Hangi gün ve saatlerde yapıyorsunuz?

  Ekibimiz bizden istemiş olduğunuz etkinliği, özel bir neden olmadıkça; haftanın 7 günü 24 saat gerçekleştirebilir. Çoğu etkinliğimiz şirketlerin Team Building aktiviteleri kapsamında iş çıkışı yada haftasonu önceden belirlenmiş bir konumda talep ediliyor.

  Doğru planlama için mümkün olduğu kadar önce bize tarih ve saat bildirmenizi istiyoruz. Tüm etkinliğimiz size özel planlanacağından, yer ve materyal tespiti için 1-2 hafta önceden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  • Hava yağmurlu olursa ne olur ?

  Açıkçası daha eğlenceli olur. Yaptığımız etkinliklerde grupların %99 'u ( biz öncesinde hava şartlarına uygun elbise giymelerini söylüyoruz ) etkinlikten büyük keyif aldılar.

  Dilerseniz etkinliğimizi kapalı yada kontrollü bir alanda  ( Avm, Üniversite kampusü yada şirket Holding Binası vb. ) organize edebiliriz. İsteğinize bağlı bu tür etkinliklerde organize edebiliyoruz.

  • Hazine Avı nerede yapılıyor ?

  Biz Türkiye'nin tüm şehirlerinde tüm hava şartlarında ve tüm coğrafi koşullarda sizin için muhteşem etkinlikler organize etmek için profesyonel ekibimizle hazırız.

  Talebinizi değerlendiriyor ve herhangi bir yeri ( Restoran, Otel, Tatil köyü, Okul veya Şirket binası ) başlangıç ve bitiş noktası olarak tespit ediyor ve size özel bir senaryolar üretebiliyoruz.

  • Neden bir Hazine avı etkinliğine katılmalıyım ?

  Hazine Avı Takım çalışması planlayan firmalar için en etkili ve en eğlenceli türdür. Eğer eğlenmeyi seviyor ve yeni arkadaşlıklar kurduracak, buz kırıcı bir aktivite arıyorsanız doğru etkinliği seçtiniz..

  Eğlenceli bir ekip çalışmasının yanı sıra bu aktivite sizi ; ipucları, bulmacalar ve resim/video görevler içeren heyecan dolu bir yarış atmosferine soktuğu gibi size ve ekibinize; yeni yerler ( tarihi yerler , müzeler ,yeni mahalleler, doğa harikası yerler vb. ) keşfetmenizi sağlayan bir maceracı ruh kazandırıyor.

  • Hazine Avı etkinliklerinde yaş sınırı var mı ?

  Tüm etkinliklerimizde herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte, düzenlediğimiz etkinlikleri sizden aldığımız bilgiler ışığında planlıyoruz. Eğer herhangi bir sağlık sorununuz yoksa 7 'den 70'e  bizim etkinliklerimize katılmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. İstendiği taktirde etkinliklerimizi sadece belli yaş gruplarına özel de hazırlayabiliyoruz . Örn: İlköğretim öğrencileri...

  • Hazine Avı pahalı bir etkinlik mi?

  Etkinliklerimize katılmak için zengin olmanıza gerek yok. Gönlünüz zengin olsun yeter ! Aynı branşta yapılan benzer etkinliklere göre oldukça ekonomik fiyatlarımız var.  Biz eğlenmekten zevk alıyoruz ve size de bir kez olsun Hazine Avı heyecanı yaşayın diye uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.