18 Eylül 2015

Mall Hunt

Mall Hunt  ( Alışveriş Merkezi Nesne Avı ) özellikle AVM içinde gezmeyi ,eğlenmeyi ve arkadaşlarıyla hoşça vakit geçirmeyi seven gençler, çiftler ve yetişkinler için eğlencenin sınırlarını zorlayan muhteşem bir etkinlik !

4 ile 6 kişilik takımlar oluşturularak size özel planladığımız bu eğlencenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu etkinliklerimiz AVM yönetimiyle ortaklaşa organize edildiğinden ,oyunumuzun sonunda sizi ve takımınızı bol ödüllü bir son bekliyor olacak.

AVM içindeki bu aktivitemizde diğer takımlarla yarışırken , fotoğraf ve video görevleri yerine getirebilir ,AVM hakkında detaylı bilgiler elde edebilir , AVM içindeki yeni ürün ,mağaza ve cafeleri keşfederken, yeni kişilerle tanışarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Size verdiğimiz rehberdeki eğlenceli görevleri tamamlamak için kanıt olarak bir fotoğraf ve video çekmeniz gerekir. Bu nedenle oyuna katılan her takımda en az bir kişinin fotoğraf  ve video çekebilen bir akıllı cep telefonu veya tableti olması gereklidir.

Mall Hunt aktivitemizde AVM içinde eğlenirken çevreyi rahatsız etmemek için, kabul etmeniz gereken bazı temel kurallar vardır.

  1. Her takımın alışveriş merkezinde aynı yerde ve zamanda oyuna başlayacaktır. Verilen zaman içinde her takım, listede belirtilen tüm görevleri yerine getirmeli ve nesneleri bulmalıdır.
  2. Tüm takım üyeleri Avm içinde birlikte kalmalı ve görevleri birlikte yerine getirmelidir.
  3. Her görevin zorluk dercesine göre puanı bulunmaktadır. Oyunu kazanmak için zaman kadar ,tüm görevleri yaparak en yüksek puanı toplamak önemlidir.
  4. Ekibiniz verilen sürede oyunu tamamlayamaz ve varış noktasına geç gelirse, toplam takım puanından gecikilen her dakika için 2 puan düşülecektir.İlk gelen takım +50 puan kazanacaktır.
  5. Alışveriş merkezi içinde koridorlarda koşmak ya da mağaza içi düzenini bozmak yasaktır.
  6. Mağaza içinde bulunan müşterilere saygılı davranmalısınız.
  7. Listedeki bazı görevler video ve resim çekmeyi gerektirir.Çektiğiniz fotoğraf ve videoların her birinde en az bir tane takım üyesini eklemeyi unutmayın. Fotoğraf ve video çekmek için tek cep telefonu yada tablet kullanmalısınız. Oyun öncesi tam şarj olmasına dikkat edin.
  8. Alışveriş merkezi içinde bir mağazada bir liste görevi yapacaksanız, yanınıza size refakat edecek bir çalışan isteyin. Bu nazik yaklaşım, mağaza ve çalışanları için saygılı bir davranış olacaktır.
  9. Bir raf yada vitrinden bir öğe alır veya yerini değiştirirseniz, işiniz bitince dikkatlice geri yerine koyunuz
  10. Son olarak amaç; en çok puanı kazanmak! ve Adil ve eğlenceli bir oyun! Bu etkinliğin sadece bir oyun olduğunu, unutmayın!